FANDOM


An Elder Scrolls Legends: Battlespire to gra stworzona w 1997 roku przez Bethesda Softworks. Jest ona pierwszą grą z cyklu Elder Scrolls Legend. Akcja gry toczy się w akademii Battlespire.

O grze Edytuj

W grze mamy znacznie mniej elementów cRPG. Jest też tylko kilka postaci, z którymi można porozmawiać. Brakuje też sklepów czy złota a wszystkie przedmioty zdobywamy na polu walki.

Fabuła Edytuj

W Battlespire gracz wciela się w rolę ucznia, który w dniu swego ostatecznego testu w ośrodku szkoleniowym zwanym Battlespire, odkrywa, że armia daedr na czele z Mehrunesem Dagonem zaatakowała i zabiła prawie wszystkich w akademii. Na początku, gracz otrzymuje informację, że jego towarzysz dostał się do niewoli i jest przetrzymywany przez Mehrunesa Dagona. W ciągu siedmiu poziomów, gracz musi podróżować po różnych terenach Otchłani, dotrzeć do głównego przeciwnika, pokonać go i uciec z powrotem do Tamriel.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki