FANDOM


Batman Returns

Batman Returns (po polsku Powrót Batmana).Czwarta gra serii Batman z 1992 r. pojawiająca się na Nesa,Master System,Game Gear.

Fabuła Edytuj

Uwaga!
W dalszej części artykułu znajdują się informacje dotyczące fabuły danej gry

Po tym jak Cheserfield'owie wyżucili swojego syna do ścieków do ten został wychowany przez pingwiny.33 lat później (potym jak Batman pokonał Jokera) nastały święta,banda pingwina zaatakowała ludzi.Później Batman pojawił się swoim Batmobilu i uporał się z bandą pingwina.Kiedy Batman jest na dachu spotyka Kobietę-Kot s którą się rozprawia.W kiedy Batman jedzie,Pingwin przejmuje kontrole nad Batmobilem,ale Batman rozdziela dwie części batmobilu i przejedzie pomiędzy budynkami.W "Arktycznym wiecie" (czyli w zoo),Batman płynie Batłodzią i niszczy mechaniczne pingwiny i rozprawia się z pingwinę.Potem pingwiny noszą zmarłego pingwina do wody i sam,to nie,a Batman ucieka z Arktycznego Świata.

Porty Edytuj

Batman Returns Master System

gra doczekała się rówżym portom.Takie Jak:Master System,Game Gear.

Batman Returns Game Gear

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki