FANDOM


Gra ta opowiada o losach chłopaka, który trafił do nowej szkoły. Musi on od nowa zdobyć reputacje, a my mamy mu w tym pomóc. Po drodze spotkamy wiele problemów i nie raz będziemy musieli użyć naszej broni, którą są m.in. kusze, śmierdzące bomby czy fajerwerki.

SzkołaEdytuj

W szkole panują ostre zasady. Kiedy je złamiemy i damy się złapać trafiamy do dyrektora. Po za oczywistymi ograniczeniami takimi jak zakaz bójek do dyra trafimy również za: wchodzenie do damskiego kampusu, czy włamywanie się do szafek. Za przewinienia uznawane są również spóźnienia na lekcje oraz nie spanie o godz. 23.00. Przyjemną stroną szkoły są lekcje... Tak! Lekcje są rozbudowanymi mini-gierkami urozmaicającymi grę.

Wychodzimy poza "płot"Edytuj

Po przejściu pierwszego aktu gry możemy wyjść poza teren szkoły. Daje nam to wiele nowych możliwości takich jak na przykład możliwość udania się do fryzjera, czy możliwość wykupu nowych ubrań.

PodsumowanieEdytuj

Gra jest podobna do serii GTA nie powala ona grafiką, czy efektami dźwiękowymi, za to daje wiele frajdy. Dodatkowo pozwala przypomnieć sobie łobuzerskie czasy dzieciństwa. Rockstar games nie popisało się oryginalnością , więc gra ta może stać się swoistym dodatkiem do serii GTA.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki