FANDOM


Szablon:Medal Jedź dowolną drogą byle do celu. Tak w skrócie można opisać Burnout Paradise, lecz gdy zaczniemy grać wszystko się zmienia... Na początek dostajemy lichy, zdemolowany samochód, którym musimy udać się do warsztatu. Gdy wykonamy to zadanie zostaje nam oddane całe Paradise City. Możemy po nim jeździć dowolnymi drogami. Również w czasie wyścigów możemy sami wybrać sobie trasę.

KonkurencjeEdytuj

Jest kilka typów konkurencji.

  • Wyścigi - Polega na dotarciu do mety dowolną drogą szybciej od przeciwników. Liczy się tylko zwycięstwo!
  • Północna Jazda - Wyścig z czasem! Musisz dojechać jak najszybciej do celu. Konkurencje tą możemy wybrać tylko pomiędzy godz. 20, a 8.
  • Płonąca Jazda - Można w jej uczestniczyć tylko jednym samochodem. Za wygraną uzyskujemy ulepszoną wersje auta którym jedziemy.
  • Pirat - Polega na wykonaniu określonej liczby takedownów (rozwaleń auta przeciwnika) w wyznaczonym czasem.
  • Akrobacje - W tej konkurencji musimy wykonać akrobacje warte określoną liczbę punktów.
  • Ścigany - Jesteś ścigany! Dojedź do mety i przetrwaj.

Wygrywając kolejne konkurencje zdobywamy nowe prawa jazdy. Są to: E, D, C, B, A, Paradise oraz Paradise Elite

SamochodyEdytuj

Samochody w tej grze podzielone są na 3 kategorie, są to:

  • Kaskaderskie - Teoretycznie służą do wykonywania trików (driftów, beczek itp.). Praktycznie nieźle nadają się również do wyścigów.
  • Szybkie - Najszybsze samochody, świetnie przyspieszają
  • Agresora - Najcięższe auta. Łatwo wykonuje się nimi takedowny.

W grze tej nie ma pieniędzy. Samochody zdobywamy na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest tekdownowanie wozów, które co jakiś czas pojawiają się w mieście, a drogim wygranie odpowiedniej liczby wyścigów.

Ultimate BoxEdytuj

Ultimate Box jest to rozwinięta wersja gry Burnout Pardise. Dzięki jej możemy udać się w podróż motorami, oraz zagrać z zupełnie nowym trybie Party! Tryb ten służy do gry z naszymi kumplami na jednym komputerze.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki