FANDOM


Crysis był długo oczekiwaną grą, tworzyli ją znani na rynku gier twórcy. Gra nie zawiodła większości graczy. System możliwości ustawień broni pozwala na uczynienie z maszynówy - snipery i na odwrót. Świetnie rozwiązano również możliwości tzw. kombinezonu. Pozwala on nam w jedną sekundę zmienienie się ze sprintera w siłacza, który rozwala wszystkich jednym ciosem.

FabułaEdytuj

Fabuła gry jest dosyć prosta i liniowa. Mimo, że Crytech próbował dodać zadania dodatkowe nie mają one żadnego wpływu na fabułę i mogą dać nam one jedynie satysfakcje. Również motyw jednostki znajdującej się na wyspie wroga, oraz ratującej zakładników wydaje się trochę oklepany. Mimo to gra ta jest ciekawą pozycją zapewniającą świetną grafikę oraz nie gorsze efekty dźwiękowe. Każdy fan FPS powinien sięgnąć po tę grę, aby zobaczyć zawarte w niej rozwiązania.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki