FANDOM


Wszytskie gry z serii Total War są do siebie bardzo podobne. Z gry na grę producenci poprawiają tylko grafikę i tak od pierwszego Shogun: Total War do najnowszej Empire: Total War różnią się od siebie tylko szczegółami. W tej konkretnej grze stajemy do walki w czasie średniowiecza. Od początku zaczynamy ekspansje terytorialną, rozbudowujemy osady, niszczymy inne frakcje i co najważniejsze świetnie się przy tym bawimy! Naszą kampanie zaczynamy na początku średniowiecza, a kończymy w czasie jego schyłku. Daje nam to możliwość poznania wielu średniowiecznych jednostek, które na przestrzeni lat się rozwijają i czasem zmuszają nas do całkowitej zmiany strategi. Poza trybem kampanii możemy również zmagać się w bitwach historycznych (np. Bitwa pod Grunwaldem) lub utworzyć własną, masakryczną bitwę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki