FANDOM


Złego dobre początki Edytuj

Gra zaczyna się dość ciekawie. "Intro" gry to krótka animacja menu. Rozczarowani klikamy na planetę, wybieramy fazę komórki, robimy ją mięsożerną i przechodzimy do rozgrywki. Lądujemy w pramorzu z zabawną komórką i ciekawą oprawą graficzną. Ta część gry pozytywnie mnie zaskoczyła. Była krótka, szybka, dynamiczna i olśniewała prostotą. Gdy w końcu moja komórka zyskała mózgowie, zaczęła się dla mnie zupełnie inna gra.


Gdzie ewolucja? Edytuj

Na lądzie kierowałem dziwną, dwunożną istotą z ptasim dziobem i kaczkowatym chodem. Może za wiele od tej gry oczekiwałem po graniu w "Assassin's Creed", ale gdy zobaczyłem jak wygląda tu walka to się przeraziłem. Klikanie na przyciski nazywają tu dynamiką? Dla mnie to był tetris. Następnym razem, gdy podszedłem do kolejnego stwora, spróbowałem się z nim zaprzyjaźnić. Zero zróżnicowania. W tym przypadku gra z tetrisa zmieniła się w kalambury. Gdy w końcu doszedłem do kolejnego poziomu, odetchnąłem z ulgą. Faza plemienia chociaż ciekawa graficznie, okazała się podobna do fazy stwora. Był to RTS obcięty o wiele opcji. Jeszcze później, gdy miałem już plemię za sobą i rozwinąłem się do cywilizacji, spotkało mnie to samo rozczarowanie, gdyż ów faza była mechanicznym odzwierciedleniem poprzedniej. Grę nieco ratuje ostatnia faza. Chciaż i tak okrojona dodaje wiele możliwości.


Na edytorach był koniec Edytuj

8 edytorów nie wystarczy, by zadowolić graczy. Bo tym gra jest. Chociaż z niezwykłym dźwiękiem i zabawną grafiką to i tak za mało. Rozgrywka jest jedynie dodatkiem do edytorów. Stwory w grze ewoluują, ale grywalność nie.


  • Grafika: 8/10
  • Dźwięk: 9/10
  • Zróżnicowanie: 5/10
  • Czas rozgrywki: 7-10 godzin 6/10
  • Grywalność: 4,5/10
  • Ocena Ogólna: 6,5/10
  • Kategoria wiekowa PEGI: 12+
  • Moja kategoria wiekowa: 10+ (lekka brutalność, nieliczne wulgaryzmy)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki